8.Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Konferansımız covıd-19 salgınından dolayı  ertelenmiştir. Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilecektir. Kesin tarih ayrıca paylaşılacaktır.

1 gün sürecek etkinliğimizde çelik endüstrisi sektöründeki üst düzey yönetici ve işadamları ile network imkanı sağlayabileceksiniz. Pazardaki yeni gelişme ve beklentileri takip edebileceksiniz.
Hükümet kanadı, sektörel dernek ve özel sektör yöneticilerinin buluşacağı bu üst düzey platformda Çelik Endüstrisine yönelik gelişmeleri yakından takip edebilmek amacıyla konferans kaydınızı en kısa sürede yaptırmanızı temenni ederiz.

Konferansımız, Uzun ve Yassı çelik üreticileri, Çelik Endüstrisine bağlı Sektörlerde hammadde üreticileri (Otomotiv, Beyaz Eşya, İnşaat, Savunma Sanayi.vs), Satın alma Yöneticileri, Üretim, İş geliştirme, AR-GE Ölçüm ve Kalite Kontrol Müdürleri, Dış Ticaret , İhracat, Lojistik ve teknoloji şirketleri çelik endüstrisindeki yeni gelişmeleri analiz etme imkanı sunacaktır.

Destekleyen Kuruluşlar

Konuşmacılar

Sadiye Bilgiç Karabulut

Head of Zero Waste & Waste Treatment Department / Ministry of Environment And Urbanization, TC. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Mr. Mehmet Çakmur

Vice Chairman, / Steel Foreign Trade Association / ÇELİK DIŞ TİCARET DERNEĞİ

Güncel konferans programını talep edebilirsiniz.

Talep Formu