Destekleyen Kuruluşlar

IMC Organizasyon Industry Meeting Center çatısı altında, Türkiye ekonomisi ve sanayiinde önemli bir güce sahip olan Çelik Endüstrisi sektörü ana ve yan sanayi sektör temsilcilerinin buluştuğu 5*Ataşehir Silence  Hotel & Convention Center, İstanbul’da 25 Nisan 2019 tarihinde, 7.Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansı başarılı bir organizasyon ile gerçekleşti.

Açılışını TÇÜD Genel Sereteri Dr. Veysel Yayan Bey’in gerçekleştirdiği tek günlük etkinlikte Türkiye Ve Dünya Çelik endüstrisine bakış, Yassı Çelik ve Galvaniz sektöründe gelişmeler, İhracat ve Teknolojik gelişmelere yönelik sunumlar  üst düzey yöneticiler tarafından sektör delegeleriyle paylaşıldı. 

Türkiye Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Namık Ekinci Bey’in  kapanış konuşmasını gerçekleştirdiği etkinliğe, Japonya, İngiltere, Almanya, Libya gibi farklı ülkelerden firma temsilcileri ile birlikte Türk Çelik Sektörüne yön veren yerli birçok firma, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri katılım sağladı.

Sektörün önde gelen  üreticilerin de yer aldığı etkinliğe, Sektörün devleri Sponsorluk ve konuşmacı desteği sağlayarak konferansa katkı sağladılar.

Görseller