İMC Organizasyon, Türkiye ekonomisi ve sanayiinde önemli bir güce sahip olan Çelik Endüstrisi sektörü ana ve yan sanayi sektör temsilcilerini buluşturmuş olmanın gururunu zor koşullar altında bir kez daha yaşamıştır.

COVID-19 Koronavirüse karşı sosyal mesafe kurallarına göre hijyenik koşul ve ortamda gerçekleştirilen etkinlikte var olan ilişkiler pekiştirilmiş olup, Coffebreak ve Öğle yemeği molalarında network imkanı sağlanabilmiştir.

TÇÜD Genel Sekreteri Dr. Veysel Yayan Bey’in açılış konuşmasını gerçekleştirdiği etkinlikte Küresel siyaset ve ekonomik gerçekler ışığında uluslararası çelik ticareti, Yassı çelik Piyasaları güncel değerlendirmeleri ve teknolojik gelişmelere yer verilmiştir. Hindistandan YOGIJI DİGİ firmasının sponsorluğunda gerçekleşen etkinlikte, Japonya, Almanya, İspanya  gibi farklı ülkelerden hem izleyici hem konuşmacı olarak katılımın sağlandığı etkinliğe, ÇOLAKOĞLU Metalurji, ASİL ÇELİK , DİLER Demir Çelik, YILDIZ Endüstri, ARÇELİK, VESTEL  gibi sektörün önde gelen üretici firmaların üst düzey yöneticileri katılım desteği sağlamışlardır.

MKEK Ağir Silah Sanayi Fabrika Müdürü Sn. Veli Gün Bey  sektörel mesajlarını zoom üzerinden salondaki katılımcılara gerçekleştirmiştir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Önder Gürpınar Bey’in Demir-Çelik Endüstrisinde Sürdürülebilir rekabet için Temiz Üretim konulu kapanış sunumuyla etkinlik başarı ile tamamlanmıştır.

Etkinliğe YİSAD, EVEDER Derneği yöneticileri , BOMAKSAN, TEKNOPAR, İNŞAAT NOKTASI katılım desteği sağlayan diğer firmalarımızdan bazılarıdır.

Delegeler  konferanstan  memnuniyetle ve sektör adına özel bir yıl olacak olan 10. Yılın  tekrarını ümit ederek ayrılmışlardır.


Görseller