Destekleyen Kuruluşlar

SÜT VE Hayvancılık ENDÜSTRİSİ 30 EYLÜL’DE İZMİR’DE  BULUŞTU !

30 Eylül 2021 tarihinde, Kaya İzmir Thermal & Convention|Narlıdere| İZMİR ‘de pandemi nedeni ile ertelenmiş olan 3.Uluslararası Süt ve Hayvancılık Endüstrisi Konferansı COVID-19 Koronavirüse karşı sosyal mesafe kurallarına göre hijyenik koşul ve ortamda fiziki olarak başarı ile gerçekleştirilmiştir.

T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Sn. Burhan Demirok Bey, TİRE SÜT KOOPERATİFİ   Yön. Kur. Başkanı Mahmut Eskiyörük Bey’ ve Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bedri Girit Bey’in de konuşmacı olarak katkı sağladığı etkinlikte sektör profesyonelleri hazır bulunmuşlardır.

Süt Endüstrisi Ana üretici PINAR SÜT, TEK SÜT gibi ana üretici ve tedarik firmalarının üst düzey yöneticileri güncel sektörel ve teknolojik gelişmeler hakkında sunumlar gerçekleştirmişlerdir.

TARIM GIDA VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI HAYVANCILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ,İZMİR İLİ DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YET. BİRLİĞİ, EGE SU ÜRÜNLERİ VE HAYVANSAL MAMULLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ, TİRE SÜT KOOPERATİFİ, TÜSEDAD Kurumlarına destekleri için teşekkür ederiz.

Ticari ilişkilerin pekiştiği ve coffebreak bölümlerinde network  ortamının yaşanadığı bu önemli günde bizleri destekleyen sponsorlarımız TEKNOSİN KODLAMA, ARGE SPONSORU FARK PROCESS -Evren Girişim Yatırım A.Ş. PERKIN ELMER, AYNES GIDA, STANDLI KATILIM katkıları konferansımıza güç katmıştır.

Etkinikte yer alan  Konu başlıkları;

ü  SÜT HAYVANCILIĞINA YÖNELİK YENİ DEVLET POLİTİKALARI, YENi DÜZENLEMELER, STRATEJiLER, MEVZUATLAR

  •   Süt ve Hayvancılık Endüstrisine Bakış
  •   Süt sektöründe rekabete etki eden sorunlar ve çözüm önerileri, Türkiye’nin yeni nesil sütçüsü MÖÖ; Sokak sütüne farklı bir bakış açısı –
  •   Süt Ürünlerinde doğru bilinen yanlışlar, Yanlış bilinen doğrular
  •   İHRACAT PAZAR DEĞERLENDİRMELERİ

Delegeler  konferanstan  memnuniyetle ve tekrarını ümit ederek ayrılmışlardır.


Görseller